Connect with us

Evropa

Řím z Vídně od 604 Kč! Letenky za léto

Řím z Vídně od 604 Kč! Letenky za léto

Řím už byl nafocen snad ze všech úhlů a na jeho místech se točilo tolik filmů, že by si jeden mohl myslet, že to k poznání tohoto legendami opředeného města stačí. Ale to je velký omyl! Řím je totiž nejkrásnější, když ho vidíš osobně. Naplánuj si toto velké setkání třeba na léto. Letenky z Vídně teď pořídíš za akční ceny od 604 Kč!

Reklama
  • Odkud? Z Vídně
  • S kým? Letecká společnost Ryanair
  • Kdy? Červenec 2021
  • Termín? Příklad 12. – 21. července 2021 (Letenka z Vídně s Ryanair)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 5kg příruční zavazadlo
Levné letenky Řím

Řím – co vidět a zažít

Určitě znáš panorama Říma z mnoha a mnoha footgrafií, ale naživo – procházet se uličkami, vidět zdejší kulturu, ochutnat italskou zmrzlinu, vychutnat si v restauraci vynikající italské jídlo nebo posedět v kavárně nad šálkem italské kávy, to je jiné. V Římě si prostě užiješ i párdenní dovolenou.

Mnoho památek najdeš přímo na ulici a co je lepší, opravdu tady nemusíš platit vstupné. Ale pokud netoužíš po těch nejznámnějších památkách – projdi si i jiná místa, která stojí za to!

Výhled na Řím

Řím a cestovní doklady

Itálie je státem EU, takže ti stačí občanský průkaz nebo cestovní pas.

Podmínky vstupu do Itálie a návrat

Itálie prodloužila platnost opatření, která nastavila pro přijíždějící z kategorie C, kam patří i Česko. Do 15. května je tak třeba se při příjezdu prokázat negativním PCR/antigenním testem, ne starším 48 hodin od odběru.

Nicméně Itálie se na letní turistickou sezónu připravuje a 26. dubna již zahájila postupné uvolňování, které bude probíhat zhruba do konce července.

Návrat zpět do ČR se momentálně řídí podmínkami cestovatelského semaforu.

Řím a levné ubytování

Nezapomeň si prohlédnout naše pobyty v Itálii, kde máš v ceně jak letenku, tak ubytování a leckdy i stravu. Jestli ale nechceš kompletní balíček, koukni na samostatné ubytování. Takto vypadají aktuálně nejvýhodnější nabídky.

Proplatíme stornopoplatky při pozitivním COVID testu, léčebné náklady i cestu zpět

Novinka od Pelikána! Kup si k letence nebo pobytu pojištění a automaticky dostaneš BONUS v podobě proplacení stornopoplatku, pokud nebudeš moci odletět kvůli pozitivnímu testu na COVID-19! Tento bonus získají automaticky všichni cestující, kteří si zakoupili pojištění STORNO nebo ISTOTA od 1. 1. 2021 (včetně). K nim Pelikán od 1. června 2021 přidává nové benefity. Kromě krytí stornopoplatků před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021. Pelikán nově pokrývá i další náklady související s případnou nákazou koronaviru v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Dovolená v Dominikánské republice může vypadat i takto (video) https://t.co/xAYWNVTCnK21 hodinami dozadu
Cestování do Finska: pro očkované turisty je cesta volná https://t.co/yQ77jlqX7g #novinky22 hodinami dozadu
Cestování do Finska: pro očkované turisty je cesta volná https://t.co/yQ77jlqX7g #koronavirus22 hodinami dozadu
Cestování do Chorvatska: bez omezení https://t.co/hH9ZNSWBHx #koronavirus22 hodinami dozadu
Cestování do Chorvatska: bez omezení https://t.co/hH9ZNSWBHx22 hodinami dozadu
Které země můžeme navštívit: aktuální doporučení a zákazy (COVID-19) https://t.co/XwtQIeaL5x #koronavirus24 hodinami dozadu
České památky UNESCO: 14 skvostů v srdci Evropy https://t.co/17ryLmFz2K1 dnem dozadu
PECKA DNE: Prodloužený wellnes víkend v Beskydech od 1 690 Kč https://t.co/5Jrj8Bz82l1 dnem dozadu
Cestovatelský semafor: podmínky návratu do ČR platné od 14. 6. https://t.co/zRkk71cN4h #koronavirus2 dny dozadu
Proplatíme stornopoplatky při pozitivním COVID testu, léčebné náklady i cestu zpět. Stačí mít zakoupené pojištění https://t.co/PwVpTATEiC #koronavirus2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru