Connect with us
Řím

Evropa

Naplánuj si parádní výlet do Říma! Letenky z Bratislavy na červen nyní pořídíš od 1 006 Kč

Naplánuj si parádní výlet do Říma! Letenky z Bratislavy na červen nyní pořídíš od 1 006 Kč

Řím už byl nafocen snad ze všech úhlů a na jeho místech se točilo tolik filmů, že by si jeden mohl myslet, že to k poznání tohoto legendami opředeného města stačí. Ale to je velký omyl! Řím je totiž nejkrásnější, když ho vidíš osobně. Proto neváhej a vyraz Bratislavy do této vyhlášené metropole.

Reklama

Akční letenky z Bratislavy, Prahy a Vídně do Říma

Z níže uvedených kalendářů si vyber ty správné letenky přímo pro tebe. Neváhej s rezervací příliš dlouho, ať ti nefrknou před nosem.

Řím

Řím – co vidět a zažít

Určitě znáš panorama Říma z mnoha a mnoha footgrafií, ale naživo – procházet se uličkami, vidět zdejší kulturu, ochutnat italskou zmrzlinu, vychutnat si v restauraci vynikající italské jídlo nebo posedět v kavárně nad šálkem italské kávy, to je jiné. V Římě si prostě užiješ i párdenní dovolenou.

Mnoho památek najdeš přímo na ulici a co je lepší, opravdu tady nemusíš platit vstupné. Ale pokud netoužíš po těch nejznámnějších památkách – projdi si i jiná místa, která stojí za to!

Řím

Levné ubytování v Římě

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (11 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru