Connect with us
Varšava

Citybreaky

POBYT DNE: Vánoční Varšava s ubytováním v centru a odletem z Prahy nebo Ostravy od 4 890 Kč

POBYT DNE: Vánoční Varšava s ubytováním v centru a odletem z Prahy nebo Ostravy od 4 890 Kč

Polské hlavní město se v průběhu let postupně stává světovou metropolí. Vysoké a moderní mrakodrapy se tu sekají jak Baťovi cvičky, mezinárodní firmy sem stěhují sídla a město navštěvuje stále více turistů. Přes absenci starého města, které bylo během druhé světové války prakticky celé zničeno, toho má Varšava hodně co nabídnout. Navštiv královský hrad, Wilanovský palác nebo čtvrť Praga, která patří mezi nejoblíbenější místa. Je plná pulzujícícho života, obchodů, restaurací a street-artového umění. Polsko patří mezi silně věříci země a v období adventu je to znát na každém kroku. Pokud chceš zažít pohádkové vánoční trhy, voňavou zimní atmosféru a podívat se v tento čas za hranice, tak je Varšava perfektní volba. Při cestování s leteckou společností LOT navíc parkuješ na letišti zdarma.

Reklama

Hotel stojí hned naproti varšavskému Paláci kultury v centru města. Hosté si zde chválí moderní pokoje, restauraci a snídani, která nabízí i tradiční pokrmy polské kuchyně.

 • KAM? Metropol***, Varšava, Polsko
 • KDY? Listopad 2023 – Leden 2024
 • ODKUD? Z Prahy nebo Ostravy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Ostravy, ubytování v 3* hotelu, snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,8 z 10 (booking)

Metropol pokoje

Hotel Metropol snídaně

Hotel Metropol lobby

polsko varsava-vanocni-trhy

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru