Connect with us

Afrika

Exotický ostrov Réunion už od 7 990 Kč! (refundovatelné letenky)

Exotický ostrov Réunion už od 7 990 Kč! (refundovatelné letenky)

Jestli hledáš neotřelou exotickou destinaci na podzim, zimu nebo jaro, máme pro tebe parádní návrh. Réunion! Malý ostrov v Indickém oceánu ležící poblíž Madagaskaru nabízí krásné tropické pláže a dechberoucí scenérie ve vnitrozemí – sopečné krátery, nádherné vodopády a nedotčenou divočinu.

Reklama

Díky letecké společnosti Corsair můžeš letět přímo z Paříže, ale připravili jsme pro tebe i alternativy z Prahy. V nabídce jsou termíny od listopadu až do září 2021.

Na Réunion můžeš aktuálně vstoupit s potvrzením o negativním testu na COVID-19. PCR test ti v České republice provedou hned na několika místech, Mrkni na seznam odběrových míst podle krajů.

No a poslední skvělou zrávou je, že letenky od aerolinek Corsair jsou REFUNDOVATELNÉ. Takže pokud z jakéhokoliv důvodu nakonec nepoletíš, vrátí ti peníze, případně si změníš termín na jindy.

  • Odkud? Z Paříže přímo nebo s 1 přestupem z Prahy
  • S kým? Z Paříže s leteckou společností Corsair International, z Prahy s Czech Airlines
  • Kdy? Listopad 2020 – září 2021
  • Příklad? Termín 1. – 13. červen 2021 (KALENDÁŘ S ODLETEM Z PAŘÍŽE)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, malé příruční zavazadlo

Réunion a cestovní doklady

Na cestu na Réunion nebudeš potřebovat víza. Češi tam mohou cestovat pouze s cestovním pasem, který musí být platný ještě 6 měsíců po návratu z destinace.

Něco málo o Réunionu

Réunion je ostrov a zároveň zámořský departement a zámořský region Francie. Ostrov leží v Indickém oceánu asi 200 kilometrů jihozápadně od ostrova Mauricius a východně od ostrova Madagaskar. Je jedním z nejvzdálenějších regionů Evropské unie. Jeho název znamená sjednocení nebo opětovné setkání.

Spoj Réunion s poznáním Paříže

Když už budeš v Paříži, byla by škoda neprozkoumat místní uličky. K tomu se ti určitě budou hodit naše cestipisy:

Réunion a levné ubytování

Pokud hledáš výhodné ubytování, můžeš se ubytovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

A krom toho i s portálem Airbnb.com. Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30 € (+11 € na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí, zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200 € měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru