Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: 5* dovolená v Emirátech s polopenzí a odletem z Prahy od 18 890 Kč

POBYT DNE: 5* dovolená v Emirátech s polopenzí a odletem z Prahy od 18 890 Kč

Spojené arabské emiráty nejsou jen Dubaj nebo Abú Dhabí, ale také jejich klidnější tvář Ras al Khaimah. Najdeš ho na výběžku Arabského poloostrova mezi pohořím Hajar a pobřežím Perského zálivu. Čeká tě tu nejen nádherné moře, písečné pláže a přepychový servis, ale můžeš vyzkoušet třeba nejdelší zipline světa, bobovou dráhu s panoramatickým výhledem na pobřeží, navštívit vesnici duchů nebo objevovat pozůstatky dávných dob. Sepsali jsme 10 důvodů, proč je i Ras Al Khaimah hvězdou Spojených arabských emirátů. Pokud se chystáš během své dovolené propojit odpočinek v luxusním resortu s dávkou adrenalinu, výlety po okolí a poznáním novým kultur, je pro tebe Ras al Khaimah trefou do černého.

Reklama

Doubletree by Hilton Resort & Spa Marjan Island***** nabízí klientům soukromou písečnou pláž, moderní a pohodlné pokoje, bazény, zahradu či parkování zdarma. Během ubytování tě čeká královská hostina v podobě polopenze.

 • KAM? Doubletree by Hilton Resort & Spa Marjan Island*****, Ras al Khaimah, Spojené arabské emiráty
 • KDY? Květen – srpen 2023
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, ubytování v 5* resortu, stravování formou polopenze, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
SAE Doubletree by Hilton pokoj

Doubletree by Hilton polopenze

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru