Connect with us
Jordansko

Dovolené

PECKA DNE: To nejlepší z Jordánska s průvodcem a polopenzí od 23 490 Kč!

PECKA DNE: To nejlepší z Jordánska s průvodcem a polopenzí od 23 490 Kč!

Atraktivita Jordánska se dá přisuzovat především k jedinečným přírodním oblastem a také k bohatému kulturnímu dědictví. Nalezneš zde nekončící pouště, nádherná skalní města, pozůstatky středověkých hradů a vykoupeš se na nejnižším místě světa. S naším průvodcem poznáš při cestě Jordánskem jeho hlavní město Ammán, nekončící labyrint skalních masivů Wadi Rum, slavné skalní město Petra a budeš mít i dost času na relax u Mrtvého moře. V rámci programu tě čeká jízda v beduínských džípech, návštěva Lawrencova pramene či exkurze do Jerash, které místní nazývají Pompeje východu.

Reklama

Ubytování je zajištěno v pěkných 4* hotelech a v kempu 3*+, který se nachází v poušti Wadi Rum a sestává z komplexu malých chatek, zařízených v tradičním stylu. Hlad mít rozhodně nebudeš, protože každé ráno začneš bohatou snídaní a den zakončíš skvělou večeří v ceně.

  • KAM? Jordánsko
  • KDY? Červen, září a říjen 2023
  • ODKUD? Z Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Vídně, ubytování: 2x hotel Mena Tyche 4, 1x camp ve Wadi Rum 3+, 1x hotel Ramada Dead sea 4/Grand East 4 (nebo hotely stejné kategorie), všechny transfery podle programu – klimatizovaný autobus, polopenze, slovensky/česky mluvící průvodce, všechny vstupní poplatky do památek, Jordánská víza a poplatky
wadi rum v Jordánsku

Ammán - hlavní město Jordánska.

Historické ruiny v Ammánu

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru