Connect with us
Qatar Airways

Novinky

Qatar Airways navyšují kapacity z Prahy do Dauhá. Nabídnou 10 letů týdně

Qatar Airways navyšují kapacity z Prahy do Dauhá. Nabídnou 10 letů týdně

Letecká společnost Qatar Airways je oblíbenou volbou českých cestovatelů. Ti si od léta budou moci užít pověstný skvělý servis katarských aerolinek mnohem častěji, neboť dopravce navyšuje počet letů mezi Prahou a letištěm v Dauhá. Nově bude na zmíněné trase létat 10krát týdně.

Reklama

K navýšení kapacit dojde od 15. července 2023. Místo současných sedmi letů týdně, které Qatar Airways obsluhují denně vždy v odpoledních hodinách, budou navíc k dispozici tři ranní lety. Každé pondělí, středu a pátek tak aerolinky vzlétnou z pražského letiště dvakrát, a to až do konce října 2023.

Na lince mezi Prahou a Dauhá budeš i nadále potkávat Airbus A320, který nabízí jak ekonomickou, tak byznys třídu. Výjimkou jsou pouze vybrané lety v červnu, na něž letecká společnost nasazuje širokotrupý Boeing 787 Dreamliner.

Akční letenky Qatar Airways

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru