Connect with us
Jardins da Ajuda

Dovolené

LAST MINUTE: Týdenní pobyt na Madeiře s letenkou i hotelem už za 9 990 Kč

LAST MINUTE: Týdenní pobyt na Madeiře s letenkou i hotelem už za 9 990 Kč

Jestli sníš o návštěvě Madeiry a jsi dostatečně flexibilní, nepřehlédni výhodný balíček, který pro tebe máme. Dovolenou na sedm nocí, a to včetně letenky, ubytování, snídaní a transferu teď totiž můžeš mít už za 9 990 Kč. Jen si to představ… Přesně za týden se budeš procházet úzkými dlážděnými uličkami Funchalu, obdivovat místní kostely a žasnout nad nádhernými výhledy na oceán. Portugalský ostrov ležící v Atlantiku okouzlí svými přírodními scenériemi každého turistu, rozkvetlé botanické zahrady zase milovníky květin a kulturní nadšenci se vyřádí v muzeích či na trzích a festivalech.

Reklama

Akční cena 9 990 Kč platí na pobyt s odletem z Prahy nebo Brna v termínu od 20. do 27. června 2023 (při obsazení pokoje dvěma osobami). Pokud je to pro tebe ale příliš narychlo, můžeš rezervovat balíček s pozdějším datem odletu.

 • KAM? Jardins da Ajuda****, Funchal, Madeira, Portugalsko
 • KDY? 20. – 27. červen 2023
 • ODKUD? Přímým letem z Prahy nebo Brna
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka do Funchalu, 7 nocí v 4* hotelu ve studiu pro 2 osoby, snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU? 7,7 z 10 (booking)

dovolená na Madeiře

Jardins da Ajuda

Jardins da Ajuda

Jardins da Ajuda

Jardins da Ajuda

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru