Connect with us
Hotel Liptov**

Dovolená na Slovensku

POBYT DNE: Hotel v Nízkých Tatrách ideální pro rodiny s dětmi včetně snídaní od 1 290 Kč

POBYT DNE: Hotel v Nízkých Tatrách ideální pro rodiny s dětmi včetně snídaní od 1 290 Kč

Vydej se za odpočinkem k našim slovenským sousedům. Přímo v srdci největšího lyžařského střediska Jasná, v Nízkých Tatrách, najdeš malebný horský hotel Liptov, který se od léta 2023 stává součástí oblíbené rodiny TMR hotelů a u nás na Pelikánovi je aktuální novinkou. Díky své poloze je ideální jak pro milovníky zimních aktivit, tak pro turisty a letní sportovce. Chopok, který se nad hotelem tyčí, totiž nabídne ideální podmínky pro všechny.

Reklama

A když píšeme pro všechny, tak myslíme i rodiny s dětmi. Pokud by celodenní turistika byla pro nejmenší hosty až příliš, v exteriéru hotelu je k dispozici dětské hřiště, dřevěná houpačka či trampolína. Dále se dá využít ohniště, fotbalové a jiná hřiště, zahradní altánek, terasa a další.

Hotel Liptov**

Více o pobytu

 • KAM? Hotel Liptov**, Demänovská Dolina, Slovensko
 • KDY? Červen – říjen 2023 (předvolené termíny nebo vlastní datum)
 • CO JE V CENĚ? 
  • Ubytování v pokoji Standard v srdci Jasné
  • Snídaně
  • Parkování u hotelu
  • 1 dítě do 6 let bez nároku na lůžko je ZDARMA
  • Lístky na lanovky a vstupy do vodních parků v ceně pobytu při registraci do Gopass (platí pro pobyty v termínech od 23. 4. 2023 do 30. 11. 2023 rezervované kdykoliv před nebo po 23. 4. 2023)
 • HODNOCENÍ HOTELU? 8,2 z 10 (booking)

Zvol si vlastní termín pobytu

Pelikán vždy zobrazuje termíny akčních pobytů s nejlepšími cenami. Pokud ti však data nevyhovují, nově si můžeš termín dovolené upravit podle svých preferencí a takovou nabídku ubytování rovnou i objednat. Novinku si můžeš vyzkoušet na nabídce českých a slovenských hotelů, u nichž jsme vypelikánovali speciální ceny.

Pobyt na Liptově

Hotel Liptov**

Hotel Liptov**

Hotel Liptov**

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru