Connect with us

Afrika

To nejlepší (nejen) z Asie s 5* Qatar Airways od 10 990 Kč

To nejlepší (nejen) z Asie s 5* Qatar Airways od 10 990 Kč

Máme tu pro tebe 5* destinace na zážitky (celkem 33, náš výběr jich čítá jen třetinu) a 5* aeroliniemi Qatar Airways za moc pěkné ceny. Letíš z Prahy, Vídně nebo Brna. Termínů je u většiny letenek celá řada, na několik měsíců dopředu, někde dokonce až do konce roku 2020! A to si s sebou budeš moci vzít kromě příručního i dokonce 30kg odbavené zavazadlo!

Reklama

A nemusíš si děšlat hlavu ani s přestupem v Doze, pokud letíš s Qatar Airways, tak jsi vízové povinnosti v Kataru zbaven. A kam, ptáš se? Například do Indie (od 10 990 Kč), Thajska (od 11 990 Kč), na Zanzibar (od 14 990 Kč), nebo třeba do Jihoafrické republiky (od 12 690 Kč).

A CO ŽE TĚ ČEKÁ S QATAR AIRWAYS?

 • 5* aerolinie (prestižní hodnocení SKYTRAX)
 • Luxusní ekonomická třída (jídlo, pití, servis)
 • Polohovatelná sedadla s displayem a zábavním systémem
 • Check-in na letišti – bezplatně u jejich poboček
 • Online check-in nebo mobilní check-in (36 hodin – 90 minut před odletem)
 • Výběr sedadel při online check-inu a získání palubní vstupenky pro tisk
 • Osvobození od vízové povinnosti v Kataru
 • Příjemný profesionální personál
 • V ceně 30 kg odbavené zavazadlo
 • Přestup v Dauhá (a 10 věcí, díky nímž je návštěva Kataru zážitkem)
Doha

Naše tipy

Levné ubytování s Pelikánem

Hledáš výhodné ubytování? Ubytovat se můžeš přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

A krom toho i s portálem Airbnb.com. Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Nejrušnější letiště v Evropě je tento rok Charles de Gaulle v Paříži https://t.co/uZnsvtSi43 #koronavirus10 hodinami dozadu
Nejrušnější letiště v Evropě je tento rok Charles de Gaulle v Paříži https://t.co/uZnsvtSi43 #evropa10 hodinami dozadu
Létání je bezpečnější než návštěva obchodu s potravinami, tvrdí harvardská studie https://t.co/4sRr3rOXQl #novinky11 hodinami dozadu
Létání je bezpečnější než návštěva obchodu s potravinami, tvrdí harvardská studie https://t.co/4sRr3rOXQl #koronavirus11 hodinami dozadu
Kazachstan. Very nice! Zní nová kampaň, která láká turisty navštívit Boratovu rodnou zemi https://t.co/ZuxmRFn2Fn #novinky13 hodinami dozadu
TOP aktivity, které při návštěvě New Yorku nesmíte vynechat! https://t.co/wsZSmlUAIB14 hodinami dozadu
Kostarika ruší povinnost negativního testu při vstupu do země https://t.co/0BVSnLf6QP #koronavirus15 hodinami dozadu
Kostarika ruší povinnost negativního testu při vstupu do země https://t.co/0BVSnLf6QP #novinky15 hodinami dozadu
Po stopách hraběte Drákuly aneb kudy po Rumunsku https://t.co/1oLcdgutdO15 hodinami dozadu
Pasažéři z Velké Británie falšovali negativní výsledky testů, aby mohli odletět https://t.co/gfe3msy63L #koronavirus16 hodinami dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru