Connect with us

Dovolené

Thajsko v 5* hotelu se soukromou pláží od 24 990 Kč

Thajsko v 5* hotelu se soukromou pláží od 24 990 Kč

Když se řekne Thajsko, většina z nás si vybaví skály tyčící se nad mořskou hladinou v provincii Krabi, písečné pláže, průzračnou vodu, exotiku, palmy, ale i pralesy. S námi si můžete odpočinout v 5* hotelu, se soukromou pláží a vodními atrakcemi, které pobaví jak vás, tak vaše ratolesti. A kdybyste náhodou už to věčné válení se na pláži nemohli vydržet, vyrazte prozkoumávat Pattayu, která toho nabízí opravdu mnoho nebo podnikněte výlet do nedalekého Bangkoku. Na výběr je toho spousta.

Reklama

Váš hotel leží ve městě, které se z malé rybářské osady vyhouplo na jednu z nejlepších turistických thajských lokalit vůbec. Najdete tu totiž vše, co byste si na dovolené mohli přát. Pláže, pohodu a klid, i zábavu (navštívit tu můžete například tropickou zahradu Nong Nooc, nebo unikátní stavbu Svatyni pravdy). V ceně pobytu máte i snídani, pochopitelně zpáteční letenku, ale i letištní transfer.

 • KAM?  Centara Grand Mirage Beach Resort Pattaya*****, Thajsko
 • KDY? Únor – květen ; říjen – listopad
 • ODKUD? Praha nebo Vídeň
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka, ubytování v 5* hotelu se soukromou pláží a vodními atrakcemi, snídaně, zavazadlo do podpalubí (pozor, u letů s KLM není zavazadlo započítáno).
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru