Connect with us
Tchaj-pej

Novinky

Takto získáš prohlídku města Tchaj-pej zdarma + sleva na Novotel na letišti od China Airlines

Takto získáš prohlídku města Tchaj-pej zdarma + sleva na Novotel na letišti od China Airlines

Tchaj-wan nabízí tranzitujícím cestujícím prohlídky města Tchaj-pej zdarma! Bezplatné půldenní výlety si mohou užít pasažéři se 7-24hodinovým mezipřistáním před jejich dalším navazujícím letem.

Reklama

Návštěvníci mají na výběr 3 prohlídky s anglicky mluvícím průvodcem a tři prohlídky bez průvodce. Mohou objevit slávu města Tchaj-pej, tradiční umění a přírodu či gurmánská dobrodružství. Na prohlídku se cestující registrují 10-45 dní před odletem na webové stránce.

Tchaj-wan tak turistům připravil úžasný bonus – příležitost nahlédnout do tchajwanské kultury a poznat krásu ostrova.

Tchaj-pej

50% sleva na letištní hotel v Tchaj-peji

Úspěšná spolupráce China Airlines & Novotel se rozšiřuje. Cestující, kteří poletí tchajwanskou leteckou společností China Airlines, mohou až do 29. prosince 2023 využít 50% slevu na hotel Novotel Taipei Taoyuan Airport.

Tchajwanský národní dopravce China Airlines nabízí přímé linky 4x týdně z Vídně a 2x týdně z Prahy. Při cestě na Tchaj-wan tak patří tak mezi oblíbenou volbu turistů.

Akční letenky China Airlines

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru