Connect with us
Starfish Cayo Santa Maria****

Dovolené

POBYT DNE: Kuba s All Inclusive a přímým letem z Prahy od 29 570 Kč

POBYT DNE: Kuba s All Inclusive a přímým letem z Prahy od 29 570 Kč

Příjemný hotel u pláže, slunce, exotická atmosféra a zajímavá kultura. Už jen tyto položky by mohly být zárukou skvělé dovolené. Připočítej si k nim navíc i historické památky, kubánský temperament a třeba také ochutnávku místních rumů, a tvůj pobyt v Karibiku bude kompletní. Jestli tě tento koktejl láká, nepřehlédni balíček zahrnující přímý let z Prahy, který nyní pořídíš za first moment ceny.

Reklama

4* hotel Starfish Cayo Santa Maria leží přímo u pláže s jemným bílým pískem. Stačí na sebe hodit plavky a chytit si místo pod slunečníkem. Díky All Inclusive servisu o tebe bude královsky postaráno, ale kdybys měl přesto ještě chuť na nějaké dobroty, vyzkoušej některou z místních restaurací, případně poseď na baru. Rodiny s dětmi jistě ocení dětský miniklub, hřiště a část bazénu vyhrazenou pouze pro nejmenší.

  • KAM? Starfish Cayo Santa Maria****, ostrov Cayo Santa Maria, Kuba
  • KDY? Zimní sezóna s termíny od konce října
  • NEJVÝHODNĚJŠÍ TERMÍN? 24. – 31. říjen 2023
  • ODKUD? Přímým letem z Prahy
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka na Kubu včetně odbaveného i příručního zavazadla, 7 nocí v hotelu přímo u pláže, All Inclusive servis, transfer z letiště na hotel a zpět
  • HODNOCENÍ HOTELU? 4 z 5 (tripadvisor)

Starfish Cayo Santa Maria****
Starfish Cayo Santa Maria****

Starfish Cayo Santa Maria****

Starfish Cayo Santa Maria****
Starfish Cayo Santa Maria****

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru