Connect with us

Amerika

Když Kanada z Prahy, tak s Air Canada od 11 990 Kč!

Když Kanada z Prahy, tak s Air Canada od 11 990 Kč!

Air Canada nyní nabízí z Prahy letenky hned do 5 kanadských kulturních center – do Vancouveru, Toronta, Montréalu, Ottawy a Quebecu. Všechna jistě stojí za to. Vancouver se již dlouhá léta umísťuje mezi nejlepšími městy pro život, Toronto zas leží na břehu jezera Ontario a vévodí mu slavná CN Tower, Montréal je zas taková americká Paříž, v Ottawě si můžeš dopřát plavbu lodí, ze které poznáš celé historické centrum. A Quebec? No tak ten ti zas nabízí nejzachovalejší historické centrum v Severní Americe. Volba bude těžká…

Reklama

Do Vancouveru, Ottawy a Quebecu tě čekají celkem dva přestupy, do Toronta a Montréalu jen jeden. Ale co nejvíc super na těchto letenkách? Že si můžeš vybrat mezi termíny od února až po celý zbytek roku 2020.

 • Odkud? Z Prahy
 • S kým? Letecká společnost Air Canada
 • Kdy? Únor – prosinec 2020
 • Termín? Příklad 16. – 25. března 2020 (do Toronta)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo za příplatek
 • Využij slevový kód: USETRI250 – Stačí u Způsobu platby zaškrtnout Uplatnit kupon a vyplnit.

A co doklady do Kanady?

Při cestování do Kanady za účelem turismu vízum nepotřebuješ, stačí vlastnit platný pas a mít elektronickou autorizaci eTA. Ta je v případě cesty do Kanady letadlem povinná (i v rámci leteckých tranzitů přes Kanadu).

Nače články o Kanadě pro inspiraci:

Quebec

Levné ubytování v Kanadě

Hledáš výhodné ubytování? Ubytovat se můžeš přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

A krom toho i s portálem Airbnb.com. Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí, zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Zdroj úvodní fotografie: https://unsplash.com/photos/915UJQaxtrk, Jf Brou

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru