Connect with us
Horec Tatranská Lomnica

Dovolená na Slovensku

PECKA DNE: Ubytování ve Vysokých Tatrách blízko sjezdovky od 2 890 Kč

PECKA DNE: Ubytování ve Vysokých Tatrách blízko sjezdovky od 2 890 Kč

Když se řekne Vysoké Tatry, většině se vybaví Tatranská Lomnica. Horská obec na úpatí Lomnického štítu je synonymem atraktivního lyžování i pěší turistiky. Rozmanitá nabídka obtížnosti sjezdovek uspokojí jak příležitostné lyžaře, tak vášnivé profíky. Mezi nejoblíbenější patří výlety na Skalnaté pleso. Když tady stoupneš na lyže, užiješ si sjezd dlouhý přes 5,5 km, který patří k nejdelším na Slovensku.

Reklama

Ubytování stojí v blízké vzdálenosti sjezdovky a nástupní stanice lanovky, přímo v centru Tatranské Lomnice. Najdeš tu širokou paletu kvalitních služeb včetně obchodů, lyžařských škol nebo půjčoven lyží. Všechny apartmány jsou moderně a stylově zařízeny a nabízejí komfortní zázemí pro hosty.

 • KAM? Apartmánový dům Horec***, Tatranská Lomnice, Slovensko
 • KDY? Únor – duben 2022
 • CO JE V CENĚ? Ubytování v moderním apartmánu s vybaveným kuchyňským koutem, vyhřívaná úschovna lyží​, parkování, Wi-Fi připojení, trezor na pokoji
Pobyt ve Vysokých Tatrách
Apartmánový dům Horec
Apartmánový dům Horec
Apartmánový dům Horec

Podmínky vstupu na Slovensko a návrat do Česka

 • Pro osoby přijíždějící na Slovensko z České republiky je povinná registrace prostřednictvím tohoto formuláře a doklad o úplném očkování. Neočkované osoby musí až na výjimky do izolace. Podrobnější informace najdeš na stránkách ministerstva zahraničních věcí.
 • Podmínky návratu určuje cestovatelský semafor. Řídíš se pravidly té země, ve které jsi v posledních 14 dnech strávil/a více než 12 hodin. Pokud takových zemí bylo více, vztahují se na tebe podmínky té nejrizikovější (z pohledu českého semaforu).
Dům Horec

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru