Connect with us
Turkish Airlines

Letenky

Turkish Airlines zažily nejsilnější den ve své historii. V pátek zlomily rekord v počtu cestujících

Turkish Airlines zažily nejsilnější den ve své historii. V pátek zlomily rekord v počtu cestujících

Aerolinky Turkish Airlines jsou známé tím, že létají do více destinací než jakékoli jiné aerolinky na světě. Pátek 15. července se jim zřejmě i díky této skutečnosti a obrovskému zájmu o cestování podařilo zlomit rekord v obsazenosti kapacit leteckých linek.

Reklama

„Včera jsme hostili více než 260 000 pasažérů, to je obsazeností přes 87 %. Měli jsme nejrušnější den v historii Turkish Airlines,“ uvedl na Twitteru Yahya Üstün, senior viceprezident aerolinek pro vztahy s médii.

Zatímco turecké aerolinky vznikly v roce 1933 s flotilou pěti letadel, v současnosti mají téměř 380 letadel a létají do 335 destinací ve 129 zemích.

Letecká společnost kompletně obnovila palubní servis ještě během pandemie a před nedávnem opět představila i oblíbenou službu Touristanbul (prohlídka města při delším přestupu zdarma).

Akční letenky Turkish Airlines

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru