Connect with us
Maladinovo u Liptovské Mary***

Dovolená na Slovensku

PECKA DNE: Vychutnej si zimní Liptov v apartmánu s polopenzí od 2 890 Kč

PECKA DNE: Vychutnej si zimní Liptov v apartmánu s polopenzí od 2 890 Kč

Příroda, kterou nabízí Liptov, doplněná o výhledy na nedaleké štíty majestátních hor je něčím, kvůli čemu se na Slovensko rádi vracíme třeba i několikrát do roka. Obzvášť kouzelné je to tu ale v zimě, když vše pokryje vrstva třpytivého bílého sněhu a ve vzduchu jsou cítit Vánoce. Že jsi tady v tomto období ještě nebyl/a? Potom rezervuj pobyt v jednom ze soukromých apartmánů přímo u Liptovské Mary a těš se na nezapomenutelné zážitky. Díky skvělé pozici nedaleko Nízkách, Západních a Vysokých Tater o ně jistě nebude nouze.

Reklama

V ceně pobytu je polopenze. Když ti ale mezi jídly vyhládne, můžeš využít kuchyň, která je součástí každého apartmánu. Gurmánům doporučujeme zavítat do místní Bernard Pub Maladinovo. Za příplatek je pak možné navštívit i wellness s vířivkou a saunou.

  • KAM? Maladinovo u Liptovské Mary***, Liptovský Mikuláš, Slovensko
  • KDY? Prosinec – duben 2022
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v samostatných apartmánech s kuchyní, stravování formou polopenze, Wi-Fi, parkování
  • HODNOCENÍ HOTELU: 5 z 5 (tripadvisor)
Dovolená na Liptově
Maladinovo u Liptovské Mary***
Maladinovo u Liptovské Mary***
Maladinovo u Liptovské Mary***
Maladinovo u Liptovské Mary***

Podmínky vstupu na Slovensko a návrat do Česka

Přijíždějící cestující se musí registrovat prostřednictvím formuláře e-hranice a předložit doklad o ukončeném očkování. Neočkovaní musí rovněž vyplnit formulář e-hranice a až na výjimky nastoupit 10denní karanténu, kterou je možné ukončit testem absolvovaným nejdříve 5. den.

Podmínky návratu zpět do České republiky stanovuje cestovatelský semafor.

Maladinovo u Liptovské Mary***

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru