Connect with us
Skiathos Palace restaurace

Dovolené

PECKA DNE: 4* dovolená na řeckém ostrově se snídaní v ceně od 10 390 Kč

PECKA DNE: 4* dovolená na řeckém ostrově se snídaní v ceně od 10 390 Kč

Lákají tě řecké ostrovy a preferuješ spíše ty menší s možností mnoha aktivit? Máme pro tebe skvělý tip! Skiathos patří mezi nejmenší řecké ostrovy, přesto podél jeho pobřeží najdeš překrásné pláže s bílým pískem a zátoky s křišťálovou vodou. Kopcovitý povrh, dodává panoramatu ostrova atraktivní vzhled a vybízí k výletům. Skiathos také znáte díky filmu Mamma Mia a skvělému vínu. Nejvíce oblíbenou částí je oblast Koukounaries, kde najdeš i jednu z nejkrásnějších pláží v Egejském, ale také ve Středozemním moři – Koukounaries Beach

Reklama

Hotel leží v docházkové vzdálenosti od této pláže a chlubí se nádherným výhledem na záliv Koukounaries. Hostům je k dispozici bazén se sluneční terasou, klimatizované a vkusně zařízené pokoje a také restaurace. Každé ráno je podávána sytá snídaně.

 • KAM? Skiathos Palace****, Skiathos, Řecko
 • KDY? Srpen – září
 • ODKUD? Z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Vídně, ubytování ve 4* hotelu, snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět, 1 kus příručního zavazadla (40 x 20 x 25 cm do 5kg)
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Skiathos Palace pokoj

Podmínky vstupu do Řecka a návratu zpět do ČR

 • Οd 1. 5. 2022 je zrušena povinnost prokazovat bezinfekčnost jak při vstupu do Řecka, tak při pobytu na jeho území. Není třeba vyplňovat Příjezdový formulář ani předkládat doklad o bezinfekčnosti.
 • Návrat do ČR: všechny příjezdy jsou od 9. dubna bez omezení.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru