Connect with us
Řím

Citybreaky

PECKA DNE: Podzimní romantika v Římě. 4* letecký pobyt od 4 990 Kč

PECKA DNE: Podzimní romantika v Římě. 4* letecký pobyt od 4 990 Kč

Řím patří mezi ta místa, která bychom minimálně jednou v životě měli navštívit. Proč si tuto návštěvu nenaplánovat třeba na podzim? Prozkoumejte během leteckého pobytu od Pelikána jedno z nejromantičtějších a nejcharismatičtějších měst, ve kterém na vás bude za každým rohem dýchat dávná historie prostoupená pulzujícím životem v ulicích.

Reklama

Asi bychom dlouho hledali město, které by mohlo konkurovat tak bohaté historii a uměleckému dědictví Říma. Proto odložte učebnici dějepisu a raději to zažijte na vlastní oči.

Pobyt v Římě

Vstup do Itálie a návrat zpět do ČR

Itálie od cestujících vyžaduje splnění 2 podmínek. Jednou z nich je vyplnění PLF formuláře a druhou předložení EU certifikátu (v digitální či papírové podobě), který potvrzuje ukončení očkování proti COVID-19 (ukončené min. před 14 dny), negativní PCR/antigenní test (ne starší 48 hodin) nebo překonání koronaviru v posledních 6 měsících.

Pravidla návratu ze zahraničí zpět do ČR stanovuje cestovatelský semafor. V případě návratu domů je tak nutné se řídit podmínkami, které odpovídají destinaci, v níž jsi v posledních 14 dnech strávil/a více než 12 hodin.

Řím

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru