Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: All Inclusive dovolená na Maltě v hotelu na pláži od 13 490 Kč

POBYT DNE: All Inclusive dovolená na Maltě v hotelu na pláži od 13 490 Kč

Překrásné přírodní scenérie v kombinaci s historickými památkami tvoří unikátní kulisu nejmenšího státu v Evropské unii. Malta je útočištěm studentů cizích jazyků, nadšenců turistiky i rodin s dětmi, kteří sem míří za teplem, slunečným počasím a čistým mořem. Vydej se poznávat historický ostrov, kterému se někdy přezdívá open-air muzeum. Navštiv malebné přístavy, vesničku Pepka námořníka a proslulé maltské ostrovy Gozo a Comino. Malta navíc není daleko, sedneš do letadla a za 2,5 hodiny jsi na místě. Mrkni se na několik dalších důvodů, proč je Malta ideální destinací.

Reklama

4* hotel se nachází přímo u moře. Má designové a prostorné pokoje, restaurace i wellness centrum. Jen pár kroků od něj je umístěna autobusová zastávka, odkud se dostaneš do hlavního města Valletta a dalších zajímavých míst. Velmi dobře je mezi hosty hodnoceno stravování, na výběr je hned několik druhů jídla.

 • KAM? Labranda Riviera Premium Resort & Spa****​, Marfa Bay, Mellieħa, Malta
 • KDY? Duben – září 2023
 • ODKUD? Letecky z Prahy, Vídně nebo Bratislavy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka s příručním zavazadlem, 3-7 nocí v 4* zrekonstruovaném plážovém hotelu, stravování formou All Inclusive, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

dovolená na Maltě

Labranda Riviera Malta pokoj

Labranda Riviera Premium Resort & Spa****​
Labranda Riviera Premium Resort & Spa****​

Labranda Riviera Malta wellness

Podmínky vstupu na Maltu a návratu zpět do ČR

Malta zrušila všechna vstupní omezení související s koronavirem již v červenci 2022. Opět tam tak cestujeme bez omezení, stejně jako do Česka.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru