Connect with us

Dovolené

Dovolená na Mallorce, v hotelu na pláži s polopenzí od 7 990 Kč

Dovolená na Mallorce, v hotelu na pláži s polopenzí od 7 990 Kč

Je-li libo dopřát si příjemnou dovolenou u moře, nemuset nijak extrémně řešit jídlo a k tomu bydlet v krásném, skvěle hodnoceném hotelu? Pak je tento pobyt přesně pro vás. Bydlíte ve 4* hotelu přímo na pláži, v ceně máte zahrnuto i stravování formou polopenze a ani dopravy se bát nemusíte. Letíte letadlem přímo do města Palma de Mallorca, kde si vás vyzvedne a z letiště do hotelu přepraví transfer, který vás při odletu odveze zase na letiště. Prostě dovolená bez stresu.

Reklama
 • KAM? Universal Hotel Perla****, Mallorca, Španělsko
 • KDY? Duben – říjen 2020
 • ODKUD? Praha, Vídeň nebo Bratislava
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka, ubytování v 4* hotelu, polopenze, transfer z letiště do hotelu a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  3.6/5 - (5 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru