Connect with us
Cupido Boutique Hotel

Dovolené

PECKA DNE: 4* dovolená na Mallorce. Letecky s polopenzí od 12 503 Kč

PECKA DNE: 4* dovolená na Mallorce. Letecky s polopenzí od 12 503 Kč

Pro všechny, kteří už nutně potřebují dovolenou, tady máme ideální řešení. Stačí jen rezervovat pobyt na Mallorce, sbalit si plavky a dostavit se 6. května do Vídně na letiště. Že je to na tebe moc rychlé? Nevadí. Klidně si vyber jeden z pozdějších termínů.

Reklama

O pohodu a příjemnou atmosféru nebude nouze. Cupido Boutique Hotel je stylovým místem, které se nachází přímo v centru živého městečka Paguera. Budeš to tak mít jen pár kroků za večerní zábavou i koupáním. Pláž s křišťálově čistou vodou najdeš totiž prakticky za rohem.

 • KAM? Cupido Boutique Hotel****, Mallorca, Baleárské ostrovy, Španělsko
 • ODKUD? Přímým letem z Vídně
 • NEJVÝHODĚJŠÍ TERMÍN? 6. – 13. květen 2022
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Vídně, dvoulůžkový pokoj ve stylovém hotelu, polopenze, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Dovolená na Mallorce

Cupido Boutique Hotel

Cupido Boutique Hotel

Cupido Boutique Hotel

Podmínky vstupu do Španělska a návrat do Česka

Při vstupu do Španělska (tedy i na Baleárské ostrovy včetně Mallorcy) se prokážeš jedním z potvrzení o bezinfekčnosti – negativní test, doklad o očkování nebo překonání COVID-19. Když bezinfekčnost doložíš pomocí EU COVID certifikátu, žádné další doklady už nepotřebuješ. Pokud ovšem EU certifikát nemáš, bude třeba vyplnit navíc ještě sanitární formulář.

Česká republika 9. dubna 2022 zrušila veškeré opatření týkající se vstupu. Opět se tak ze zahraničí vzacíme domů bez omezení.

Cupido Boutique Hotel

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru