Connect with us
Málaga

Dovolené

POBYT DNE: Málaga na jihu Španělska se snídaní a odletem z Prahy od 7 990 Kč

POBYT DNE: Málaga na jihu Španělska se snídaní a odletem z Prahy od 7 990 Kč

Chceš si zkrátit zimní období? Jižní Španělsko je ideální volbou. I během nejstudenějších měsíců jsou dny zalité sluncem, které ohřeje vzduch k patnácti stupňům v průměru. Málaga je historické přístavní město a nabízí i pestrou škálu aktivit. Navštiv hrad s ikonickým výhledem, věhlasnou katedrálu, římské divadlo i dlouho písečnou pláž. Ty nejlepší typy najdeš v našem článku: Historická Málaga: Co ochutnat a zažít.

Reklama

Ubytování budeš mít v pohodlném a čistém hotelu Zenit Malaga. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení ve všech pokojích a dobré snídaně  v ceně.

 • KAM? Zenit Malaga***, Málaga, Španělsko
 • KDY? Únor – duben 2024
 • ODKUD? Přímý let z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, ubytování ve 3* hotelu na 3 noci, snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
hotel Zenit Malaga pokoj

Málaga Zenit Malaga snídaně

Zenit Malaga terasa Málaga

Málaga Španělsko

Malaga

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru