Connect with us
Korean Air

Novinky

Korean Air nasadí na linku z Prahy do Soulu Dreamliner a přidají rotaci

Korean Air nasadí na linku z Prahy do Soulu Dreamliner a přidají rotaci

Pravidelné přímé spojení mezi Prahou a Soulem provozované leteckou společností Korean Air čekají příjemné změny. Od dubna bude dostupná 4krát týdně a místo Boeingu 777-300ER na ní nově budeme vídat oblíbený Boeing 787 Dreamliner.

Reklama

V současné době dopravce zmíněnou trasu obsluhuje 3krát týdně, vždy v pondělí, středu a pátek. Z Letiště Praha odlétají letadla v 16:10 a zpět se vydávají v 18:50. Od 6. dubna 2024 přidají aerolinky Korean Air čtvrtou rotaci, která připadne na sobotu.

V minulém roce byly čtyři lety týdně dostupné pouze během láta, což by pražské letiště pro letošek rádo změnilo. Vzhledem k rostoucí poptávce začalo jednat s dopravcem o rozšíření provozu rovněž v zimním letovém řádu.

Další novinkou je rozhodnutí, že Boeing 777-300ER, který na lince dosud létá, bude nahrazen oblíbeným širokotrupým Dreamlinerem.

Akční letenky s Korean Air

Návrat linky z Prahy do Soulu

Přímé lety spojující Prahu a hlavní město Jižní Koreje byly velice úspěšné již v roce 2019. Jejich slávu ovšem v roce 2020 na nějaký čas přerušila pandemie koronaviru. Velký návrat spojení se uskutečnil v březnu 2023.

Kromě Prahy čeká přidání jedné rotace i letiště v Budapešti. Čvrtá linka tam začne fungovat rovněž v dubnu.

Soul

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru