Connect with us
Aloft Palm Jumeirah****

Dovolené

4* dovolená v Dubaji s All Inclusive servisem nyní od 25 990 Kč

4* dovolená v Dubaji s All Inclusive servisem nyní od 25 990 Kč

Dubaj patří mezi nejbohatší města na světě a luxus je zde cítit a vidět na každém kroku. Megalomanské stavby, luxusní auta, obrovská nákupní centra a špičkové resorty. Těžko uvěřit, že více než do poloviny 20. století šlo o skromnou rybářskou osadu. Dnes Dubaj nabízí mnohá NEJ, kterými láká stále více turistů. Užij si například výhled ze 124. a 125. patra nejvyšší budovy světa, vychutnej si podívanou choreografické fontány, která dokáže vymrštit vodu až do výšky 152 metrů, nebo si nákupy v obchodním centru zpestři lyžováním.

Reklama

Vedle krásných pláží lemujících celé pobřeží narazíš také na uměle vybudované ostrovy ve tvaru palmy a právě na jednom z nich budeš bydlet. 4* hotel nabízí moderní pokoje, velký a dětský bazén, prvotřídní servis a výbornou gastronomii. V průběhu celého pobytu tě čeká stravování formou All Inclusive, které odpovídá zdejším vysokým standardům.

 • KAM? Aloft Palm Jumeirah****, Dubaj, Spojené arabské emiráty
 • KDY? Říjen – březen 2024
 • ODKUD? Přímým letem z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka do Dubaje, 4-7 nocí v hotelu nacházejícím se přímo na ostrově The Palm Jumeirah, All Inclusive, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)

Aloft Palm Jumeirah pokoj Dubaj

Aloft Palm Jumeirah bazén Dubaj

Aloft Palm Jumeirah****

Aloft Palm Jumeirah restaurace Dubaj

Dubaj

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru