Connect with us
Pula

Evropa

Vyraz v létě na Istrii! Letenky z Vídně do historického města Pula od 1 160 Kč

Vyraz v létě na Istrii! Letenky z Vídně do historického města Pula od 1 160 Kč

Pula je přístavním městem v Chorvatsku, které najdeš na jihu oblíbeného poloostrova Istrie. Jestli se ji rozhodneš navštívit, počítej s krásnými večerními procházkami u Jaderského moře, skvělou chorvatskou kuchyní, ale třeba i s nejkompletnějším římským koloseem na světě.

Reklama

Akční Pula z Vídně

 • Odkud? Přímé lety z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Ryanair
 • Kdy? Červen – říjen 2023
 • Příklad? Termín 21. – 28. září (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo
 • Nezapomeň na slevu: Vytvoř si naší appce objednávku letenek nad 500 Kč, využij kód PECKYAPPKA získej slevu 250 Kč

Pula

Co v Pule vidět a zažít?

Pula byla provinčním centrem během pozdní Římské říše. Mnoho budov, které tady najdeš, tak patří mezi nejpůsobivější v Evropě. Místní Arena je jediným římským amfiteátrem na světě s kompletní kulatou stěnou a patří mezi architektonické poklady Chorvatska.

Pula

Dalším lákadlem v Pule je nádherná příroda, do níž patří Národní park Brijuni – skupina hustě zalesněných ostrovů. Objevíš zde krásné bílé pláže a třpytivé moře. Nevynech ani Kamenjak, skalnatý nejjižnější cíp Istrie. Je úžasným úkrytem a romantickým místem.

Kromě amfiteátru má Pula dokonce i svůj Oblouk vítězů, podobný tomu v Paříži. Postaven byl přibližně v roce 30 př.n.l. a původně sloužil jako městská brána.

Pula

Levné ubytování v Pule

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru