Connect with us
Hotel Aragonese

Dovolené

PECKA DNE: Jedinečná dovolená na Ischii! Letecky od 11 290 Kč

PECKA DNE: Jedinečná dovolená na Ischii! Letecky od 11 290 Kč

Mohlo by se zdát, že je Ischie zastíněna půvabem Capri, ovšem není tomu tak. Největší předností Zeleného ostrova, jak je občas nazýván, je to, že byl schopen si udržet svoji autenticitu, kterou postupně objevuje stále více cestovatelů. Na Ischii tak budeš milovat spoustu věcí, od dlouhých písečných pláží přes termální lázně až po vynikající vína a skvělou kuchyni. Ostrov je divoký a svěží. Není nablýskaný jako Capri a právě v tom spočívá jeho kouzlo. Najdeš tady jak moderní letoviska, tak malá rybářská městečka, kde si budeš připadat, že ses vrátil/a v čase.

Reklama

Tak co? Láká tě únik do míst, kde alespoň na chvíli zapomeneš na realitu všedního dne? Příjemný rodinný hotel najdeš v obci Ischia Ponte, jen pár minut chůze od historického centra. Přátelskou atmosféru doplní domácí kuchyně a kdyby sis něčím nevěděl/a rady, přijdou ti vhod služby česky hovořícího delegáta. Všechny pokoje prošly rekonstrukcí a mají výhled na bazén nebo na krajinu.

 • KAM? Aragonese***, Ischie, Itálie
 • KDY? Květen – červen
 • ODKUD? Přímým letem z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy/Vídně, ubytování v hotelu poblíž historického centra, polopenze, transfer z letiště do hotelu a zpět, služby česky hovořícího delegáta
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Dovolená na Ischii
Hotel Aragonese

Hotel Aragonese

Podmínky vstupu do Itálie a návrat do ČR

Aktuálně Itálie od přijíždějících vyžaduje předložení EU certifikátu dokládajícího ukončené očkování, překonání koronaviru nebo výsledek negativního PCR (72 hodin) či antigenního testu (48 hodin). Vyplnění tzv. PLF formuláře zrušila 1. května 2022.

Návrat ze zahraničí zpět do České republiky je od 9. dubna 2022 bez omezení.

Ischie

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru