Connect with us
ischia-italy pobyt

Dovolené

POBYT DNE: Dovolená na italské Ischii s polopenzí a českým delegátem od 15 590 Kč

POBYT DNE: Dovolená na italské Ischii s polopenzí a českým delegátem od 15 590 Kč

Největší sopečný ostrov v Neapolském zálivu je oázou klidu a synonymem skvělé dovolené. Horké termální prameny, citrusové háje, nádherné pláže, křišťálové moře a kupa zážitků. Zejména koupání v termální vodě patří mezi nejzajímavější aktivity. Teplota se pohybuje kolem 40 °C, ale jsou zde i vřídla s teplotou přes 60 °C. Prameny se na Ischii využívají k léčbě revmatických či kožních problémů a jsou nápomocné také při respiračních chorobách.

Reklama

Ubytování stojí necelých deset minut od pláže Citara v Ischii. Nabízí 3 termální bazény, zahradu a wellness centrum s krytým bazénem. Stravování je zajištěno formou polopenze.

 • KAM? Park Hotel Terme Mediterraneo​***, Ischia, Itálie
 • KDY? Duben – srpen 2023
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Vídně, ubytování ve 3* hotelu, stravování formou polopenze, transfer z letiště na hotel a zpět, větší palubní zavazadlo 8 kg (55cm x 40cm x 23cm) v případě letu s Austrian airlines.
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Ischia Terme Mediterraneo pokoj

Ischia Terme Mediterraneobazén

Ischia Terme Mediterraneo bazény

Ischia Terme Mediterraneo

Podmínky vstupu na území Itálie a návratu zpět do ČR

 • Pro vstup na území Itálie není potřeba žádný certifikát o očkování ani prodělání nemoci
 • Návrat zpět do ČR není ničím podmíněn

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru