Connect with us
Rimini pláž

Dovolené

POBYT DNE: Dovolená v italském Rimini se snídaní od 6 890 Kč

POBYT DNE: Dovolená v italském Rimini se snídaní od 6 890 Kč

Rimini je město v Itálii na pobřeží Jaderského moře. Jeho přednostmi jsou nekonečně bílé pláže, které nabízí během letních měsíců naprosto ideální místo k trávení dne. V okolí najdeš zajímavá historická města, která jsou na dosah ruky a podél pobřeží několik kaváren, restaurací a barů. Vychutnávej drink na pláži, projdi se podél pobřeží nebo vyzkoušej jeden z mnoha vodních sportů. Cesta letadlem ti zabere hodinu a půl, takže než se naděješ, už se fotíš s nohama na pláži.

Reklama

Up hotel je známý pro svůj moderní a zajímavý design a stojí jen pár kroků od pláže. K dispozici jsou moderní pokoje, WiFi a parádní snídaně formou bufetu.

 • KAM? Up Hotel***, Rimini, Itálie
 • KDY? Duben – říjen
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Vídně, ubytování ve 3* hotelu u pláže, snídaně formou bufetu
 • HODNOCENÍ HOTELU: 9,4 z 10 (booking)
Rimini Up hotel vstup

Rimini Up hotel snídaně

Rimini Up Hotel lobby

  Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


  Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
  Klikněte pro komentář

  Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

  Nahoru