Connect with us
Indigo Inn Hersonissos

Dovolené

PECKA DNE: Dovolená na Krétě ve 4* hotelu s polopenzí od 11 770 Kč

PECKA DNE: Dovolená na Krétě ve 4* hotelu s polopenzí od 11 770 Kč

Kréta je největší řecký ostrov, který si zamiluješ převážně pro jeho úchvatné bílé pláže, malebná horská údolí a rybářské vesničky s pohádkovými bílými domky. Bájný ostrov se těšil přízni řeckých bohů a nyní se díky své atraktivitě těší přízni turistů jako skvělá destinace pro dovolenou. Zavítat sem můžeš po celý rok a počasí ti vždy udělá radost. Za mořem a koupáním se na ostrov vydej nejlépe v letních měsících, za pěší turistikou a objevováním přírody se sem vyprav na jaře, kdy jsou teploty příjemné, srážky ojedinělé a vše krásně kvete.

Reklama

Čisté a velmi moderní ubytování se nachází 2 minuty chůze od moře a v blízkosti centra přístavního městečka Hersonissos. Najdeš tu spousty taveren, stylových restaurací a hezkou pobřežní promenádu, která vyzývá k podvečerním procházkám. Navštívit můžeš také nedaleké Akvárium Aquaworld, kde můžeš pozorovat celou řadu exotických zvířat. Přímo na hotelu je ti k dispozici opravdu výborné stravování formou polopenze a hotelový bazén s lehátky a slunečníky.

 • KAM? Indigo Inn Hotel****, Hersonissos, Kréta
 • KDY? Květen – říjen 2022
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, 1 kus příručního zavazadla, 1 kus odbaveného zavazadla, ubytování ve 4* hotelu, polopenze, transfer z letiště na hotel a zpět, služby německy nebo anglicky hovořícího delegáta  
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Kréta termíny dovolené
Indigo Inn hotel Kréta
Indigo Inn hotel stravování
Indigo Inn hotel bazén

Podmínky vstupu na Krétu a návratu do ČR

Cestující musí při vstupu do země předložit doklad o bezinfekčnosti:

 • Prokázat se certifikátem o kompletním očkování nebo předložit negativní výsledek PCR testu (ne starší 72 hodin) či antigenního testu (ne starší 24 hodin) před vstupem do země.
 • Pro vstup do Řecka je platné potvrzení o prodělaném onemocnění Covid-19, které nesmí být starší 180 dní.
 • Od 15. 3. 2022 je zrušena povinnost vyplňovat před vstupem do Řecka příjezdový formulář PLF.

Podmínky návratu ze zahraničí zpět do ČR pravidelně aktualizujeme ZDE. V případě příjezdu ze zemí Evropské unie je cesta bez omezení.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru