Connect with us

Dovolené

PECKA DNE: Dovolená na ostrově Ischia v hlavní sezoně s polopenzí od 12 090 Kč

PECKA DNE: Dovolená na ostrově Ischia v hlavní sezoně s polopenzí od 12 090 Kč

Ischia je sopečný ostrov Neapolském zálivu, na kterém najdeš desítky termálních a minerálních bazénů. V průběhu hlavní sezóny ovšem doceníš převážně zdejší krásné pláže a teplé moře. A díky zdejším termálním pramenům je navíc o trochu teplejší než v okolí. Ischia je oázou klidu s mírným a stálým podnebím, citrusovými háji a panoramatickými výhledy na pobřeží.

Reklama

Hotel Cleopatra se nachází necelých 10 minut chůze od pláže v severovýchodní části ostrova. Využít můžeš venkovní bazén s termální vodou, restauraci i terasu. Zázemím ti budou moderní klimatizované pokoje a stravování máš zajištěné formou polopenze s královskou nabídkou jídla.

  • KAM? Hotel Cleopatra***, Ischia, Itálie
  • KDY? Červenec 2022
  • ODKUD? Z Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Vídně, ubytování ve 3* hotelu, stravování formou polopenze, transfer z letiště na hotel a zpět, česky hovořící delegát
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Hotel Cleopatra pokoj
Hotel Cleopatra restaurace
Restaurace v hotelu Cleopatra
Cleopatra výhled Ischia

Podmínky vstupu do Itálie a návratu do ČR

Ischia pobyt

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru