Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: 4* hotel na Ischii se snídaní a odletem z Prahy od 13 706 Kč

POBYT DNE: 4* hotel na Ischii se snídaní a odletem z Prahy od 13 706 Kč

Ischia je sopečný ostrov v Neapolském zálivu, na kterém najdeš desítky termálních a minerálních bazénů. V průběhu hlavní sezóny ovšem doceníš převážně zdejší krásné pláže a teplé moře. A díky zdejším termálním pramenům je navíc o trochu teplejší než v okolí. Ischia je oázou klidu s mírným a stálým podnebím, citrusovými háji a panoramatickými výhledy na pobřeží.

Reklama

Hotel Punta Imperatore tvoří několik budov rozmístěných kolem hlavní budovy s recepcí, je umístěn v kouzelném zálivu Citara, jen 70m od písečné pláže Citara a 250m od známého termálního parku Poseidonovy zahrady

  • KAM? Hotel Punta Imperatore****, Ischia, Itálie
  • KDY? Červenec 2024 (22. až 26. července 2024)
  • ODKUD? Z Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, ubytování ve 4* hotelu, snídaně formou bufetu, transfer z letiště na hotel a zpět, česky hovořící delegát, příruční zavazadlo, všechny letištní a palivové poplatky

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru