Connect with us
Benátky

Novinky

Ryanair od října propojí Prahu s italskými Benátkami

Ryanair od října propojí Prahu s italskými Benátkami

Benátky stojí za první a klidně i padesátou návštěvu. Tamní atmosféra tě totiž dostane. Pokud tuto italskou metropoli miluješ stejně jako my, pak pro tebe máme skvělou zprávu. Nízkonákladový dopravce Ryanair totiž od října propojí Prahu s Benátkami.

Reklama

Linka bude dostupná pětkrát týdně, a to vždy od pondělí do čtvrtka. Na výběr budeš mít jak z ranních, tak i večerních odletů. Odletíš z Letiště Václava Havla a přistaneš na hlavním benátském letišti Marco Polo, které je od centra vzdálené cca 8 km. Stačí nasednout na autobus a do 20 minut se ocitneš v historickém srdci Benátek. A tvá dovolená může začít.

Co vidět a zažít?

Projdi si centrum Benátek skrz naskrz. Nikam nespěchej, vychutnej si útulné prostředí kaváren, restaurací a nasávej nezapomenutelné okamžiky. Za návštěvu stojí také nedaleké ostrovy Murano, Burano a nebo méně známý ostrov Mazzorbo.

Tipy na levné ubytování v Benátkách:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Požitkářka na plný úvazek, která miluje horská panoramata stejně jako mořské vlny. Když zrovna necestuje, zkouší nové recepty, experimentuje s přípravou sushi a doma si hýčká dva britské kocoury.

Nahoru