Connect with us
Dubaj dovolená

Dovolené

POBYT DNE: 4* pobyt v Dubaji se snídaní + letenky od 11 590 Kč

POBYT DNE: 4* pobyt v Dubaji se snídaní + letenky od 11 590 Kč

Dubaj je místem zážitků, luxusu, krásného počasí, teplého moře a nádherných pláží! Splníš si zde sny, o kterých se ti ani nesnilo! Lyžování uprostřed nákupního centra? Bez problému! Výhled z nejvyšší budovy světa? Jasně! Chceš vidět největší dopravní letoun světa A380 vytvořený pouze s květin? Navštiv Miracle Garden – zahradu zázraků. Projížďka džípem v poušti, nejvyšší fontány, největší vyhlídkové kolo na světě či metro bez řidiče. Dubaj má celou řadu NEJ a přesto je finančně dostupná. Mrkni na naše tipy: Jak si užít Dubaj za 5 dní.

Reklama

Máme pro tebe ubytování v luxusním hotelu – Hilton Garden Inn Dubai Mall Of The Emirates. Najdeš zde bazén, fitness centrum, luxusní pokoje, restauraci, WiFi ve všech prostorách a každé ráno fantastické snídaně formou bufetu.

 • KAM? Hilton Garden Inn Dubai Mall Of The Emirates****, Dubaj, Spojené arabské emiráty
 • KDY? Leden – březen 2023
 • ODKUD? Z Prahy, Vídně nebo Budapešti
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky, ubytování v luxusním hotelu, snídaně formou bufetu, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,2 z 10 (booking)
 • Cestování do SAE je zcela bez omezení. Stejně tak návrat zpět do ČR

Dubaj Hilton pokoj

Hilton snídaně SAE

Miracle garden

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru