Connect with us
4*OBLU NATURE Helengeli

Dovolené

OBLU NATURE Helengeli: prémiový all inclusive plán, 30 potápěčských lokalit a krásné prostředí

OBLU NATURE Helengeli: prémiový all inclusive plán, 30 potápěčských lokalit a krásné prostředí

OBLU NATURE Helengeli. Proč si vybrat právě tento resort? Kromě toho, že jsme pro Čechy vypelikánovali speciální ceny, jsme také objevili místo, které nabízí až 30 lokalit na potápění, kvalitní all inclusive, a to vše v krásném prostředí maličkého ostrova (délka 800 metrů, šířka 135 metrů.) Navíc, tento resort označují rakouské a německé cestovky jako jeden ze stovky nejlepších na Maledivách.

Reklama
4*OBLU NATURE Helengeli

První výhodou resortu je jeho poloha. Klienti se do něj dopraví z Male velmi komfortně, 50minutovou plavbou rychlolodí.

4*OBLU NATURE Helengeli

Co ostrov, to resort. To platí i v případě OBLU NATURE Helengeli. Čtyřhvězdičkový resort se může pochlubit nově zrekonstruovanými plážovými vilami s vkusným barevným akcentem. Všechny s výhledem na nekonečný tyrkysový oceán a laguny.

4*OBLU NATURE Helengeli

OBLU Island Plan™ je v případě OBLU NATURE Helengeli na skutečně vysoké úrovni. Zahrnuje jídla v restauraci s celodenním stravováním, velký výběr vín a lihovin, neomezené množství nealkoholických nápojů, večerní zábavu, paddleboard, kajakování i šnorchlování.

4*OBLU NATURE Helengeli

4*OBLU NATURE Helengeli

Čím se OBLU NATURE Helengeli liší?

 • Více než 30 potápěčských lokalit v okolí resortu
 • Korály po obou stranách ostrova
 • Fantastické podmínky pro šnorchlování přímo v resortu
 • PADI certifikovaná potápěčská škola
 • Kvalitní mezinárodní kuchyně
4*OBLU NATURE Helengeli

Resort sestává ze 116 vil. Všechny se nachází uprostřed bujné vegetace a mají k dispozici svůj vlastní kousek útesu. Ten je jen pár metrů od pobřeží a po celý rok je domovem velkolepé expozice mořských živočichů.

4*OBLU NATURE Helengeli

Hotel je svými službami vhodný zejména pro rodiny s dětmi, ale také pro mladé lidi. Zaměřuje se zejména na milovníky vodních sportů. Zajímavostí je, že splňuje ekologická kritéria a standardy Green Globe.

4*OBLU NATURE Helengeli

Resort disponuje vstupní halu s recepcí, restaurací The Spice, restaurací s mezinárodní kuchyní, a la carte restaurací Beach Grill, barem u bazénu, butikem, minimarketem a obchodem se suvenýry. Vysokorychlostní Wi-Fi připojení na internet funguje v celém objektu a je zdarma.

4*OBLU NATURE Helengeli

Mimo jiné resort nabízí i Wellness & Spa služby, saunu, masáže, kosmetické procedury, ale i zajímavé aktivity, jako rybolov, kajak, šlapadla či jiné nemotorizované vodní sporty.

4*OBLU NATURE Helengeli

A jak vypadají líbánky v OBLU NATURE Helengeli? Novomanželé v hotelové vile obdrží uvítací drink, dort a dárek. Stejně tak i speciálně servírovanou snídani přímo do vily (platí při pobytu na 4 a více nocí ve vodní vile s bazénem).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru