Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: 4* dovolená na řeckém ostrově Korfu s All inclusive od 13 680 Kč

POBYT DNE: 4* dovolená na řeckém ostrově Korfu s All inclusive od 13 680 Kč

Korfu je jeden z nejkrásnějších ostrovů Jónského moře. Díky své bujné zelené vegetaci si vysloužil přezdívku “smaragdový ostrov“. Těšit se můžeš na nádherné písečné pláže, pohádkové zátoky, romantické taverny, a pokud chceš dobrodružství, tak se vydej na výlet po hornatých a kopcovitých silničkách, které tě odmění překrásnými výhledy. Korfu byl vždy oblibou mýtických postav a historických osobností. Vždyť podle bájí se zde vylodil Odysseus a ostrov údajně navštěvovala císařovna Sisi. Ta si zde nechala postavit i vlastní zámek, který je dnes vyhledávanou turistickou památkou.

Reklama

Čtyřhvězdičkový hotelový komplex se nachází v půvabné zahradě mezi středisky Moraitika a Messonghi. Hotelovým hostům nabízí služby All inclusive, 2 hlavní restaurace, nechybí plážová restaurace a hned několik barů. Wi-Fi připojení je v areálu hotelu k dispozici zcela zdarma. Nejmenší tady najdou také dětské brouzdaliště a mini aquapark. Wi-Fi připojení je v areálu hotelu k dispozici zcela zdarma.

  • KAM? Hotel Messonghi Beach Holiday Resort****, Korfu, Řecko
  • KDY? Nejvýhodnější termín: 30. května a 6. června 2024, 7 nocí
  • ODKUD? Z Brna nebo Prahy
  • CO JE V CENĚ? Letecká doprava, ubytování v 4* hotelu, stravování formou All Inclusive, transfer z letiště na hotel a zpět, služby delegáta

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru