Connect with us
Bešeňová pobyt Slovensko

Dovolená na Slovensku

PECKA DNE: Pobyt v termálech Bešeňová s polopenzí a vodním parkem v ceně od 3 790 Kč

PECKA DNE: Pobyt v termálech Bešeňová s polopenzí a vodním parkem v ceně od 3 790 Kč

Přímo v srdci slovenského regionu Liptov najdeš zasloužený odpočinek v hotelu Bešeňová, který je součástí komplexu Gino Paradise Bešeňová. Ten je nejmodernějším termálním komplexem na Slovenku. Jen pár metrů od pokoje ti tak budou k dispozici celoročně otevřené termální bazény. Ty mají obohacený obsah hořčíku, vápníku, sodíku, draslíku a železa a jsou vhodné k léčebným procedurám. V areálu si užiješ také na tobogánech pro všechny věkové kategorie a přímo královské služby nabízí zdejší Wellness&Spa centrum.

Reklama

Hotel poskytuje návštěvníkům moderní pokoje, parkování a výborné stravování formou polopenze. Takže se během pobytu nemusíš starat doslova o nic.

 • KAM? Bešeňová***, Bešeňová, Slovensko
 • KDY? Květen – srpen 2022
 • CO JE V CENĚ? Ubytování v 3* hotelu, polopenze, vstup do vodního parku a saunového světa Harmónia (počet vstupů = počet nocí)
 • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)
Bešeňová Slovensko termíny
Hotel Bešeňová pokoj
Hotel Bešeňová interiér
Bešeňová Slovensko
Hotel Bešeňová spa

Podmínky vstupu na Slovensko a návratu do ČR

 • Od 6. dubna 2022 můžeme přijet na Slovensko bez omezení. Při vstupu již není nutné prokazovat bezinfekčnost, nevyžaduje se karanténa a dokonce ani registrace v systému ehranica.
 • Návrat do České republiky je od 9. dubna 2022 opět zcela bez omezení.
Bešeňová hotel

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru