Connect with us
Athény

Nezaradené

PECKA DNE: Pohoda i historie v jednom. Pobyt v Athénách od 5 290 Kč

PECKA DNE: Pohoda i historie v jednom. Pobyt v Athénách od 5 290 Kč

Řecko v letošním roce patřilo mezi jednu z nejoblíbenějších evropských destinací. Jestli jsi ho nestihl navštívit, máme pro tebe skvělou nabídku, se kterou to můžeš změnit. Vydej se na pobyt do Athén a nasaj zdejší jedinečnou atmosféru. Athény jsou místem, kde se snoubí dávná historie i současná pohoda. Naplánuj si tento zážitek třeba během letní sezóny.

Reklama
 • KAM? Hotel Achillion***, Athény, Řecko
 • KDY?  Březen – říjen 2021
 • ODKUD? Přímé lety z Vídně nebo Bratislavy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Vídně nebo Bratislavy, ubytování v útulném hotelu v blízkosti centra, snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU (tripadvisor): 3,5 z 5

Vstup do Řecka a návrat

Při vstupu do Řecka je aktuálně vyžadován max. 72 hodin starý negativní PCR test vystavený v anglickém jazyce. Současně s ním je nutné se prokázat QR kódem, který cestující obdrží po vyplnění oficiálního elektronického formuláře, tzv. Passenger Locator Form (PLF).

Na základě cestovatelského semaforu je od 21. 12. 2020 možné se vrátit z Řecka zpět do ČR bez povinnosti testu či karantény.

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru