Connect with us

Citybreaky

PECKA DNE: Romantika v Paříži? Letenka + hotel se snídaní od 6 790 Kč

PECKA DNE: Romantika v Paříži? Letenka + hotel se snídaní od 6 790 Kč

Cestování se snad začíná blýskat na lepší časy. Tedy minimálně cestám do Francie, kam je od dnešního dne 14. 12. 2020 možné cestovat a zároveň se i vracet zpět do ČR bez nutnosti testu či karantény. Proč toho tedy nevyužít? Nech se zlákat příhodnou situací i příjemnými cenami a vydej se na letecký pobyt do Paříže. Čekají tě procházky v malebných uličkách nejromantičtějšího města na světě a bydlet budeš jen kousek od slavné Champs-Élysées.

Reklama

Vstup do Francie a návrat

Jak již bylo uvedeno, pro vstup do Francie není nutný negativní PCR test ani absolvování karantény. Nicméně je vyžadováno vyplnění speciální mezinárodní atestace pro vstup do země a vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu omezujícímu vycházení, který bude trvat minimálně do 15. 12. 2020, je nutná i speciální atestace k pohybu po Francii.

Na základě cestovatelského semaforu je možné se od 14. 12. vracet z Francie zpět do České republiky bez nutnosti testu či karantény.

 • KAM? Gaston***, Paříž, Francie
 • KDY? Prosinec – říjen 2021
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka, ubytování v moderním hotelu (2 km od Champs-Élysées), snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru