Connect with us
Výhled na francouzskou riviéru v Nice, Francie

Dovolené

POBYT DNE: Francouzská riviéra v oblíbeném 3* hotelu se snídaní od 4 790 Kč

POBYT DNE: Francouzská riviéra v oblíbeném 3* hotelu se snídaní od 4 790 Kč

Dovolená ve Francii se vším tím vínem, skvělou kuchyní a kulturou, nebo polehávání kdesi u moře – proč ne? Například v Nice, kterému se jinak přezdívá i hlavní město Azurového pořeží, si toto všechno můžete vychutnat ještě i na podzim. Toto oblíbené přímořské letovisko, obklopené skalnatými horami, omílané vlnami tyrkysového Středozemního moře, láká již léta svou architekturou i scenérií, a to vše jen v hodinové vzdálenosti od Alpských vrchů.

Reklama

Tento článek i nabídku si můžete pročíst i uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se automaticky aktualizuje. Budete tak mít čerstvé, žhavé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud jde o slavnou francouzskou kuchyni, město Nice má vlastní specialitu – La Socca (placka z cizrnové mouky, dochucená pepřem) nebo například i koláč s cibulí a ančovičkami Pissaladiére. Můžete se tu hodiny procházet úzkými uličkami nejstarší části města Vieux Nice, která nabízí mnoho zajímavých architektonických památek. A když budete již kulturou unaveni, jednoduše si odpočiňte u moře.

 • KAM? Hotel Kyriad Nice Gare***, Nice, Francie
 • KDY? Září – říjen 2020
 • ODKUD? Vídeň
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka, ubytování v 3* hotelu, snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)
Interér pokoje v hotelu Keryad Gare v Nice ve Francii

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru