Connect with us
Indonéské útesy a moře

Novinky

Indonésie se turistům neotevře do konce roku 2020

Indonésie se turistům neotevře do konce roku 2020

Navzdory původním vyjádřením indonéské vlády, že zemi otevřou zahraničním turistům 11. září, nový plán nepočítá s turisty minimálně do konce roku 2020, píše portál baliplus.com.

Reklama

Tento článek si můžete přečíst i uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se automaticky aktualizuje. Budete tak mít čerstvé, žhavé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).


Informoval o tom koordinující ministr pro námořní záležitosti Luhut Panjaitan s tím, že vláda Indonésie se zatím rozhodla soustředit na podporu domácího cestovního ruchu.

,,Chceme 70 procent domácích turistů a nebudeme přijímat zahraniční turisty do konce roku 2020. Musíte nás nechat se nejprve konsolidovat,” řekl Panjaitan na webináři organizace Indonesian Employers Associations.

Ministr ale prohlásil, že pozitivní případy v turistických oblastech začínají postupně klesat a vláda otevírá oblíbené turistické atrakce domácím turistům. Cestovní ruch se podle něj zotaví, nebude to ovšem snadné.

Katarína Šuchterová

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru