Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Letecky na Ischii od 9 890 Kč + snídaně a český delegát

POBYT DNE: Letecky na Ischii od 9 890 Kč + snídaně a český delegát

Nechte se zlákat příjemnou vidinou odpolední siesty na italském sopečném ostrově Ichie, obklopeném vodami Neapolského zálivu. Čeká vás tu útulný hotel, zařízený v pastelových barvách, s bazénem a rozkvetlou zahradou. Člověk by si mohl přát už jen výhled na moře… Ale počkat – on tu je! Hotel totiž stojí pár minut chůze od pláže Cava Dell’Isola. A kdybyste se rozhodli Ischii trochu procestovat, hned u hotelu je autobusová zastávka.

Reklama
 • KAM?  Capizzo*** , Ischie, Itálie
 • KDY? Duben – říjen 2020
 • ODKUD? Praha nebo Vídeň
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy / Vídně, ubytování v 3* hotelu blízko pláže, transfer z letiště do hotelu a zpět, snídaně + služby česky hovořícího delegáta
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Naše malé tipy:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru