Connect with us

Novinky

Exotické novinky z Prahy: Mexiko, Bahrajn, Keňa a nová oblast na Kubě

Exotické novinky z Prahy: Mexiko, Bahrajn, Keňa a nová oblast na Kubě

Pokud miluješ exotické destinace, tak se v nadcházející zimní sezóně 2024/2025 máš opravdu nač těšit. Der Touristik CZ (CK Fischer a Exim Tours) nelení a také přichází s lákavými novinkami. Přímým letem z Prahy si nově zaletíš do mexického letoviska Puerto Vallarta, do nové oblasti Holguín na ostrově Kuba, do Keni a nechybí ani orientální Bahrajn. Aktuálně máme v nabídce zájezdy do Keni a Bahrajnu, další destinace budou v prodeji v nejbližších dnech.

Reklama

Mexická perla Tichého oceánu: Puerto Vallarta

Láká tě Mexiko? Pak letovisko Puerto Vallarta bude pro tebe tou pravou destinací. Přímá linka z Letiště Václava Havla bude operována letadlem typu Airbus A350-900 na palubě letecké společnosti World2Fly. Kapacita pro economy class činí 432 míst. V případě, že preferuješ sedadla Premium Fly, určitě neváhej s rezervací, jejich kapacita je totiž omezená.

Karibská Kuba: Tropický ráj

Pláž na Kubě

V minulé sezóně charterový let směřoval z pražské metropole na Kubu do letoviska Santa Clara, nově se bude létat do oblasti Holguín. V nabídce dále zůstává také oblíbená Dominikánská republika.

Na karibské ostrovy se dostaneš Airbusem A330-300 s aerolinkami World2Fly. Economy class nabízí kapacitu 255 sedadel, zatímco business class jen 30. Cestující v business class se mohou těšit na komfortní polohovatelná křesla (polštářek a deka), kosmetickou taštičku (včetně sluchátek) a k dispozici budou mít služby osobního stevarda, nechybí také bohatší catering, prioritní check-in a další odbavené zavazadlo navíc.

Safari v Keni

Nevšední destinace: Keňa a Bahrajn

Láká tě pozorovat zebry, hrochy a další zvířata v jejich přirozeném prostředí? Nyní máš skvělou příležitost objevit autentickou Afriku se všemi skvosty, které Keňa nabízí. Úchvatné pláže Indického oceánu, panenskou přírodu a zajímavou kulturu. Pokud spíše směruješ k Orientu, pak tě malá země v Perském zálivu rozhodně zaujme. Další novinkou je totiž Bahrajn.

Do obou zemí poletíš na palubě tuzemské letecké společnosti Smartwings. Ekonomická třída disponuje kapacitou 150 sedadel, byznys třída nabízí pouhých 16 míst. A v čem tkví hlavní rozdíl? Během letu si užíváš pohodlí komfortního a polohovatelného křesla, bude ti přidělen vlastní stevard a k tomu všemu si ještě vychutnáš skvělý catering. Palubní zavazadlo si uložíš do speciálního prostoru, který je vyhrazen přímo tobě a před nástupem do letadla tě potěší prioritní check-in.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Požitkářka na plný úvazek, která miluje horská panoramata stejně jako mořské vlny. Když zrovna necestuje, zkouší nové recepty, experimentuje s přípravou sushi a doma si hýčká dva britské kocoury.

Nahoru