Connect with us

Dovolené

PECKA DNE: All Inclusive dovolená v Dominikánské republice od 41 845 Kč

PECKA DNE: All Inclusive dovolená v Dominikánské republice od 41 845 Kč

Už Kryštof Kolumbus se ve svých zápisech o Dominikánské republice vyjádřil jako o nejkrásnější zemi, kterou kdy viděl. My s ním nemůžeme než souhlasit. Mezi karibskými destinacemi je tou nejrozmanitější. Když vzhlédnete od bělostných pláží a tyrkysové vody, naskytne se vám poled na všudypřítomné zelené palmy a horské scenérie. Při prozkoumávání se určitě vydejte nasát atmosféru do některé z rybářských vesniček, milovníci architekrury se pak mohou těšit na typickou koloniální architekturu.

Reklama

Během dovolené objevíte krásy jednoho z nejoblíbenějších letovisek, kterým je Punta Cana, a díky perfektnímu All Inclusive servisu si budete připadat jako v pohádce.

 • KAM? Occidental Punta Cana****, Punta Cana, Dominikánská republika
 • KDY? Prosinec – únor 2021
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy s 1 odbaveným zavazadlem, ubytování v hotelu na pláži, stravování formou All Inclusive, služby anglicky nebo německy hovořícího delegáta, transfer z letiště do hotelu a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Vstup do Dominikánské republiky a návrat

Dominikánská republika od příchozích turistů nevyžaduje karanténu ani test. Podmínkou před cestou je akorát vyplnění formuláře.

Další dobrou zprávou je, že země svým návštěvníkům nabízí benefit v podobě toho, že je až do konce roku 2020 zdarma pojistí na COVID-19. Cestujícím tak v případě nákazy tamní vláda uhradí náklady spojené s prodloužením pobytu, změnou letenky či repatriací a například poskytne i finanční hotovost v případě nouze.

Při návratu zpět do ČR je třeba se prostřednictvím příjezdového formuláře nahlásit hygienické stanici a do 5 dní od příjezdu absolvovat testování.

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru