Connect with us
Letadlo aerolinií Qatar Airways

Novinky

Wi-Fi zdarma, slevy na letenky či více zavazadel. Qatar Airways spustily věrnostní program pro studenty

Wi-Fi zdarma, slevy na letenky či více zavazadel. Qatar Airways spustily věrnostní program pro studenty

Letecká společnost Qatar Airways spustila nový věrnostní program určený výhradně pro studenty. Jmenuje se Student Club a cestujícím nabídne výrazné bonusy a výhodnější cestování. Nechybí slevy na letenky či benefity za doporučení přátelům.

Reklama

Novinku komentoval výkonný ředitel skupiny Qatar Airways Akbar Al Baker:Náš nový studentský klub je navržen speciálně pro potřeby studentů. Cestování je důležitou součástí jejich života, mnoho z nich se rozhodlo studovat v zahraničí – ať už po celou dobu své univerzitní kariéry nebo jen na semestr. Víme také, že dlouhé prázdniny na univerzitách jsou pro studenty vynikající příležitostí navštívit rodinu, přátele nebo prostě poznávat svět.

Letadlo Qatar Airways

Výhody studentského klubu Qatar Airways

 • Slevy na letenky – 10% sleva na první rezervaci letenek s Qatar Airways, po absolvování první cesty sleva 15% na další let a po absolvování druhé cesty kód na slevu 20% na další let
 • Zavazadla navíc – v závislosti na trase získáte 10 kg nebo další kus zavazadla navíc
 • Bezplatné Wi-Fi na každém letu
 • Upgrade po ukončení studia – pokud poletíte s Qatar Airways v ekonomické třídě alespoň jednou ročně jako člen studentského klubu, dostanete upgrade na úroveň Privilege Club po ukončení studia, což znamená další výhody (slevy, míle, dostupnější letištní salonky)
 • Vylepšená flexibilita – ve svých letenkách můžete provést jednu bezplatnou změnu data
 • Bonus za doporučení příteli – pokud pošlete příteli pozvánku do studentského klubu Qatar Airways a on se stane právoplatným členem, můžete získat až 5 000 bonusových mil

Stejně jako členové klubu Privilege Club, i studenti mohou u Qatar Airways získávat míle Qmiles. Stačí jim cestovat s Qatar Airways nebo kterýmikoli aerolinkami skupiny. Míle s leteckou skupinou Oneworld můžete sbírat a uplatňovat i přes Pelikán.

Letuška Qatar Airways

Jak se stát členem Student Clubu Qatar Airways

Kdo se může zapojit do studentského klubu Qatar Airways?

 • musíte být studentem vysoké školy
 • musíte být ve věku od 18 do 30 let
 • Při registraci musíte uvést předpokládané datum promoce (můžete jej však později upravit) a členem programu můžete být až sedm let
 • Program na registraci je otevřen studentům celého světa (zpočátku existovaly omezení pro některé země)

Akční letenky Qatar Airways

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru