Connect with us

Dovolené

Pobyt v Amsterdamu v hotelu se snídaní od 5 990 Kč

Pobyt v Amsterdamu v hotelu se snídaní od 5 990 Kč

Je libo navštívit hlavní město Nizozemska známé kanály, bicykly, historickou architekturou, tulipány nebo sýry? Pak je tento pobyt přesně pro vás. Bydlet budete v 3* hotelu se snídaní, která je podávána formou bufetu, a zajištěnou máte i zpáteční letenku z Prahy nebo Vídně. Jako bonus najdete přímo v hotelu i půjčovnu jízdních kol! Co dělat a zažít najdete v mnoha průvodcích, ale například i na našich stránkách (odkazy na užitečné články najdete níže ????).

Reklama
 • KAM? King’s Court***, Amsterdam, Holandsko
 • KDY? Únor – říjen 2020
 • ODKUD? Praha nebo Vídeň
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy / Vídně, ubytování v 3* hotelu ve čtvrti Slotervaart v Amsterdamu, snídaně formou bufetu
 • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)

Naše malé tipy:

Zdroj fotografie: www.hotelkingscourt.nl

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru