Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: 4* dovolená na Lanzarote se snídaní a přímým letem od 12 690 Kč

POBYT DNE: 4* dovolená na Lanzarote se snídaní a přímým letem od 12 690 Kč

Lanzarote je čtvrtým největším kanárským ostrovem a řadí se k nejexotičtějším místům na celém souostroví. Jeho povrch pokrývá dechberoucí sopečná krajina, pláže s černým pískem, červená skaliska a pouštní hory. Exotika je možná slovem, které ostrov dostatečně nevystihuje, jelikož si zde budeš připadat jak na návštěvě Marsu. Nechybí ovšem ani typické kanárské vesničky, bílé domky, květiny za okny a moře plné vln. Pokud tě láká surf, windsurf nebo kiteboard, tak je Lanzarote super místem. Tomu nahrává i fakt, že se na ostrov dostaneš během pár hodin přímým letem z Vídně nebo Bratislavy. Navíc Kanárské ostrovy jsou skvělou destinací i během zimy. 

Reklama

Hotel Barcelo Lanzarote Active Resort**** se nachází dvě minuty od pláže. Když budeš mít chuť na klidný odpočinek v blízkosti pokoje, tak využiješ lehátka a prostorný hotelový bazén. Navštívit můžeš i fitness centrum a v nedaleké vzdálenosti se nachází golfové hřiště. Každé ráno se můžeš těšit na bohaté snídaně formou bufetu.

 • KAM? Barcelo Lanzarote Active Resort****, Lanzarote, Španělsko
 • KDY? Září – leden 2024
 • ODKUD? Z Vídně nebo Bratislavy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky, ubytování ve 4* hotelu, snídaně formou bufetu
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,2 z 10 (booking)

Lanzarote Barcelo Lanzarote Active Resort pokoj

Barcelo Lanzarote Active Resort bufet

Barcelo Lanzarote Active Resort bazén

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru