Connect with us
Etihad Airways, Dreamliner

Novinky

Etihad Airways budou létat z Vídně do Abú Dhabí každý den!

Etihad Airways budou létat z Vídně do Abú Dhabí každý den!

Aerolinky Etihad Airways oficiálně potvrdily rozšíření leteckého spojení z Vídně do Abú Dhabí. Letecká společnost tak bude od 21. prosince 2023 létat do Vídně sedmkrát týdně. Etihad Airways poděkovaly všem cestujícím a partnerům za obrovský zájem o letenky. Linka, na které létá moderní Boeing 787 Dreamliner, byla spuštěna v roce 2021 ve frekvenci dva lety týdně.

Reklama

Lety jsou naplánovány na každý den s kapacitou 262 sedadel v ekonomické třídě a 28 sedadel v byznys třídě. Na vídeňském letišti přistává letadlo v ranních hodinách. Odtud následně odlétá zpět do Abú Dhabí.

Akční letenky Etihad Airways

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru