Connect with us
Hilton Garden Inn Venice Mestre****

Citybreaky

PECKA DNE: Letecký pobyt v Benátkách s 4* Hilton hotelem a snídaní od 4 590 Kč

PECKA DNE: Letecký pobyt v Benátkách s 4* Hilton hotelem a snídaní od 4 590 Kč

Benátky! Místo, které je zhmotněním slova romantika, pravidelně láká turisty z celého světa. My se tomu vůbec nedivíme. Pohled na Canal Grande, jež křižují vodní autobusy, zamilované páry v gondolách nebo podvečerní atmosféra náměstí Svatého Marka jsou něčím neopakovatelným, co zkrátka musíš zažít. Chceš s tím pomoci? Prosím, zpáteční letenku s ubytováním v hotelu Hilton u nás nyní pořídíš za akční cenu.

Reklama

Benátky jsou od hotelu vzdáleny jen cca 15 minut jízdy. Auto nebudeš potřebovat, autobusová zastávka, ze které jezdí přímý spoj do Piazzale Roma, se totiž nachází přímo před hotelem. Kromě příjemně zařízeného pokoje a chutných snídaní můžeš využít hotelové fitness centrum či venkovní bazén.

 • KAM? Hilton Garden Inn Venice Mestre****, Benátky, Itálie
 • KDY? Duben 2022
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně s příručním zavazadlem, ubytování ve 4* hotelu s venkovním bazénem, snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Pobyt v Benátkách
Hilton Garden Inn Venice Mestre****

Hilton Garden Inn Venice Mestre****

Hilton Garden Inn Venice Mestre****

Podmínky vstupu do Itálie a návrat do ČR

Aktuálně Itálie od přijíždějících vyžaduje splnění dvou podmínek. První je vyplnění PLF formuláře a druhou předložení EU certifikátu dokládajícího ukončené očkování, překonání koronaviru nebo výsledek negativního PCR (72 hodin) nebo antigenního testu (48 hodin).

Při návratu z Itálie do ČR se na nás vztahují pravidla odpovídající příjezdu ze země EU.

Hilton Garden Inn Venice Mestre****

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru