Connect with us
Aurora Bay resort pobyt

Dovolené

PECKA DNE: 4* All Inclusive pobyt v Egyptě od 13 761 Kč

PECKA DNE: 4* All Inclusive pobyt v Egyptě od 13 761 Kč

Egypt je zemí s tajuplnou historií plnou faraonů, pyramid, slunce a krásného moře. Na škále oblíbenosti si drží vysoké postavení díky možnosti návštěvy několika monumentů, jakými jsou například Velká sfinga, Pyramidy v Gize nebo Údolí králů. Stejně tak stále více turistů lákají skvělé podmínky pro šnorchlování, potápění, ale i resorty přímo na pláži.

Reklama

Jedním takovým je velmi oblíbený Aurora Bay Resort, který leží přímo na Jabal Al Rosas Bay. Čeká tu na tebe soukromá hotelová pláž, nádherný podmořský svět a božský výhled na hory. Můžeš také využít hotelový bazén a po celý den ti bude k dispozici samoobslužná restaurace v rámci All Inclusive.

 • KAM? Aurora Bay Resort****, Marsa Alam, Egypt
 • NEJVÝHODNĚJŠÍ TERMÍN? 25. květen – 1. červen 2022
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, ubytování ve 4* hotelu, stravování formou All Inclusive, letištní transfer na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Termíny pobytu v Egyptě
Aurora Bay resort Egypt
Aurora Bay resort
Aurora Bay pláž Egypt

Podmínky vstupu do Egypta a návratu do ČR

 • Při cestě do Egypta je potřeba vyplnit formulář „prohlášení cestovatele“ a předložit potvrzení o ukončeném očkování, od kterého uplynulo 14 dní, nebo negativní PCR test či antigenní test ne starší 72 hodin. Po příletu na letiště v Egyptě bude všem cestovatelům změřena teplota. Každý cestující musí mít uzavřeno zdravotní cestovní pojištění. Egypt nezavedl výjimky pro osoby, které již COVID-19 prodělaly.
 • Návrat zpět do České republiky se řídí podmínkami cestovatelského semaforu.
Aurora Bay zahrady

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru