Connect with us
Fairmont Bab Al Bahr

Dovolené

POBYT DNE: Dovolená v Abú Dhabí v 5* plážovém hotelu od 12 690 Kč

POBYT DNE: Dovolená v Abú Dhabí v 5* plážovém hotelu od 12 690 Kč

Návštěva Abú Dhabí je vždy nezapomenutelným zážitkem. Nemusíš být architekt, aby sis při prohlídce moderní metropole nevšiml futuristického panoramatu s jedinečnými stavbami. Jednou z nich je například Velká mešita šejka Zayeda řadící se mezi největší mešity na světě. Co tě ale zřejmě bude zajímat ještě víc, jsou místní pláže. Vykoupej se v azurově modré vodě a pak si dopřej relax na bílém písku. Ten si užiješ mimo jiné také na soukromé pláži luxusního hotelu Fairmont Bab Al Bahr, kam se nyní můžeš vydat v rámci kompletní dovolené za super cenu.

Reklama

Hotel nabízí prostorné a designové pokoje v moderním stylu. Kromě pláže můžeš vyrazit k některému z bazénů (včetně dětského), případně do plážového baru nebo restaurace, kterých je zde hned několik, od středomořské přes asijskou až po italskou.

 • KAM? Fairmont Bab Al Bahr*****, Abú Dhabí, Spojené arabské emiráty
 • KDY? Červen – říjen 2023
 • ODKUD? Přímým letem z Vídně nebo Budapešti
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka do Abú Dhabí s příručním zavazadlem, 4–7 nocí v luxusním plážovém hotelu, snídaně, soukromý hotelový transfer
 • HODNOCENÍ HOTELU? 8,3 z 10 (booking)

dovolená v Abú Dhabí

Fairmont Bab Al Bahr

Fairmont Bab Al Bahr
Fairmont Bab Al Bahr

Fairmont Bab Al Bahr

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru