Connect with us
Plavby budou mít na palubě labořatoře na testování COVID-19

Koronavirus

První plavby na světě budou testovat na COVID-19 přímo na palubě

První plavby na světě budou testovat na COVID-19 přímo na palubě

Nejnovějším příkladem toho, jak se turistický průmysl přizpůsobuje obrovským změnám a výzvám, je Viking Cruises. Společnost, která organizuje okružní plavby, se stala první společností s laboratoří na testování koronavirus přímo na palubě.

Reklama

Testování má odstartovat na lodi Viking Star, která má podle společnosti velkokapacitní možnosti. „Na této možnosti jsme pracovali několik měsíců a dnešek nás posouvá o krok blíže k plavbám bez ohrožení bezpečnosti našich hostů a posádky …“ řekl Matt Grimes, vice prezident pro námořní operace společnosti Viking.

Plán je ukázat světu nové laboratoře na palubě, jakož i nový design, když loď Viking Star v polovině listopadu dopluje do Osla, píše Lonely Planet.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    1/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru